Newsy

„ZESTRESOWANY I PODEKSCYTOWANY” – ANDRZEJ PRZED FINAŁEM MISTER GAY EUROPE

Specjalnie dla SuperG, nasz kandydat do tytułu najpiękniejszego geja na kontynencie!

2Andrzej Berg z Gdańsk nie ma żadnego doświadczenia w konkursach piękności. Ma jednak to „coś” co przykuło uwagę jury w eliminacjach i finale rywalizacji Mister Gay Poland 2016. Co to jest? Oceńcie sami 🙂 Mi Andrzej zdradził kilka szczegółów swojego życia przed i po otrzymaniu tytułu.

„Wszystko jest dla mnie nowością, konkurs, wywiady, kamera i tym podobne” – zdradza Mister Gay Poland 2016. Andrzej wygrał najpierw preselekcje w klubie HAH Sopot. Potem zachwycił jurorów i publiczność na finale w HAH Poznań. Teraz będzie reprezentował Polskę na gali Mister Gay Europe, która odbędzie się na początku sierpnia w Oslo.

„Na początku biorąc udział w preselekcjach, miałem zamiar dobrze się bawić. Wygrywając Mister Gay Poland 2016 zrozumiałem, że to poważna i odpowiedzialna misja. Reprezentuję Polskę na wyborach Mister Gay Europe 2016, a także biorę udział w działaniach charytatywnych. Nie bałem się podjąć decyzji o starcie, gdyż jestem woutowany i nie mam problemu o tym mówić. Decyzję o starcie podjąłem sam, ale jest przy mnie cały czas mój partner, który mnie wpiera i wierzy we mnie, co jest dla mnie bardzo ważne” – mówi Andrzej.

Jak przyznaje przed europejską rywalizacją jest „zarówno zestresowany jak i podekscytowany”.

„Jest strach ze względu na konkurencję i rywalizację, gdyż zapewne będzie wysoki poziom, natomiast z drugiej strony nie mogę się już doczekać poznania nowych, wspaniałych ludzi” – zdradza nasz Mister.

3

Andrzej Berg codziennie chodzi na siłownie i zdrowo się odżywia. Ale przyznaje, że robi tak zawsze, nie tylko przed finałem Mister Gay Europe. Jak twierdzi na razie Jego życie niewiele się zmieniło. A zaskoczyła Go jedynie, i to pozytywnie, wielka liczba gratulacji jakie dostaje „za odwagę” od ludzi z całej Polski.

Trzymam kciuki za Andrzeja. Informacje o głosowaniu na naszego kandydata w konkursie Mister Gay Europe znajdziecie tutaj

4

7 thoughts on “„ZESTRESOWANY I PODEKSCYTOWANY” – ANDRZEJ PRZED FINAŁEM MISTER GAY EUROPE”

Comments are closed.