WyOUTowani

WYOUTOWANY: COLTON HAYNES

Przystojniak, że ho ho 🙂 Amerykański model i aktor ujawnił się w ubiegłym roku

2Colton Haynes ma 28 lat. Znany jest przede wszystkim jako model (między innymi: Abercrombie & Fitch) oraz aktor serialowy. Grał w dwóch pierwszych sezonach „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” oraz „Arrow”. Z obu seriali zrezygnował, co wzbudziło wielkie zdziwienie nie tylko fanów, ale również producentów obu seriali.

Colton Haynes w 2016 roku:
„Chciałem odejść, chciałem zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Miałem śmiertelne lęki. Byłem fizycznie chory. Mam 27 lat i wrzody. Musiałem ustąpić. Ludzie myślą, że za tym wszystkim jest jakaś pracująca maszyna. Ale ta maszyna to moja dziwna osobowość”

Colton tak tłumaczył swoje decyzje w wywiadzie, którego udzielił na początku maja 2016 roku amerykańskiemu tygodnikowi Entertainment Weekly. Przyznał też, że jest gejem.

Colton Haynes (tłumaczenie z Wikipedii):
„Powinienem był powiedzieć, że jestem gejem, już jakiś czas temu, ale nie byłem gotowy. Nie czułem, że jestem to komuś winny. Każdy powinien to robić w swoim czasie, gdy czuje się wystarczająco silny, a ja tak się nie czułem. Ale też czułem, że moje zachowanie jest dla ludzi rozczarowujące. Rodzicom i przyjaciołom powiedziałem już dawno – publicznie nie byłem w stanie o tym mówić – aż do teraz. Trochę czasu zajęło mi dojście do tego punktu, ale dziś czuję się szczęśliwszy i zdrowszy niż kiedykolwiek wcześniej”

Zdjęcia dla Entertainment Weekly:
4 3

Zdjęcie na samej górze pochodzi z wiosennej sesji dla Abercrombie-Fitch z 2014 roku. Poniżej inne zdjęcia Coltona znalezione w sieci:

6 7 5