Fotografia

PRZYSTOJNIAK Z AUSTRALII: RYAN GREASLEY

Klata 99cm, a talia 76cm. Oto model zza oceanów…

5Ryan Greasley jest australijskim modelem mody i fitness. Jego kariera zaczęła się od sesji wykonanej przez fotografa Simona Le (zdjęcia w wodzie, poniżej).

Ryan-Greasley13 Ryan-Greasley19

Ryan był już na okładach sportowego Fitness First oraz magazynu DNA, do którego trafiają największe ciacha. A w 2015 roku był twarzą międzynarodowego gejowskiego pisma podróżniczego Spartacus Traveler. Obecne reklamuje między innymi bieliznę marki 2EROS Swimwear & Underwear. Ma 186 centymetrów wzrostu i piękne oczy.

2 3

Blogerowi z Los Angeles prowadzącemu stronę GregInHollywood.com Ryan powiedział, że w czasach szkolnych nie był popularnym uczniem:

„Przez długi czas przesiadywałem sam w bibliotece, czytając i odrabiając zadania domowe, bo nie miałem wielu znajomych, jeśli w ogóle miałem kogoś, tak było szczególnie w wieku 8 i 9 lat. Kiedy miałem prawie 10 lat znalazłem sobie małą grupę znajomych i przylgnąłem do Nich i po dziś dzień jesteśmy kumplami. Świetnie się razem bawimy i jesteśmy po prostu bandą tępaków.

Jestem zdecydowanie z tych na przegranej pozycji, z tych niefajnych, kimś kto nie pasował do tych grup ‘ludzi fajnych’, ale kimś kto nie bał się podążać za marzeniami”

Ciekawie facet powiedział. A współcześnie ciekawie również wygląda 🙂

8

Instagram Ryana

Facebook Ryana

Facebook fanów Ryana

Filmik ze zdjęciami Ryana do muzyki Beyonce

7 6 4

2 thoughts on “PRZYSTOJNIAK Z AUSTRALII: RYAN GREASLEY”

Comments are closed.