Moda i modeling Newsy

MODEL TRANSGENDER STAŁ SIĘ MUZYKIEM

Laith Ashley to młody Amerykanin, który odniósł sukces jako model w zaledwie dwa lat od rozpoczęcia terapii testosteronem. 

Laith Ashley De  La Cruz ma 27 lat. Jest nowojorczykiem. Kiedy miał 5 lat zauważył „niespójność” między ciałem a umysłem. W wieku 17 lat zrobił commig out. Dopiero parę lat po tym zorientował się, że jest trans. Po dwóch latach przyjmowania testosteronu, operacji i ciężkiej pracy stał się rozchwytywanym  modelem.

Na początku 2017 roku Laith pokazał swój kolejny talent. Wypuścił, pierwszy jak zaznacza, singiel muzyczny. Piosenki „Can’t Wait”, czyli „Nie mogę czekać”, można posłuchać na Jego stronie internetowej 🙂

Ale zanim model stał się muzykiem, opowiedział swoją historię między innymi we wzruszającym nagraniu na YouTubie, które upublicznił pod koniec 2015 roku.

 „Wiele komentarzy na mój temat było bardzo bolesnych”

Dziś Laith wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Jest boskim i rozchwytywanym modelem.

Jak sam zaznacza Laith swoją zmianę zaczął w 2014 roku. Po kilku miesiącach przeszedł operację górnej części ciała. Długo musiał wstrzykiwać sobie silikon w różne miejsca ciała, by kontynuować proces leczenia. Model zaznacza też, że Jego ciało wygląda tak jak wygląda nie z powodu terapii hormonalnej. To ciężka praca na siłowni.

Sześciopak miałem zanim zacząłem brać testosteron” – podkreśla Laith.

Od momentu publikacji filmiku Laith był już na okładkach kilku magazynów, w tym gejowskiego Attitude.

3 4 5

Mówił w nim między innymi o swoich cechach żeńskich: „Nie będę kłamał, na początku starałem się je ukryć”. Przyznał też, że walczył z depresją. „Odczuwam niepokój przed pracą. Więc przed sesjami zdjęciowymi, wywiadami, próbuję sam ze sobą rozmawiać i mówię sobie, bym był pozytywny, bo to dobre rzeczy. Ale moja pierwsza reakcja to zawsze „O mój Boże” i nie chcę tych rzeczy robić. O co mnie zapytają? Co może pójść nie tak? I jak mogę od tego uciec?” – przyznał Laith.

Kanały Laitha


Film z wyznaniem Laitha jakiś czas temu zniknął z YouTuba, dlatego nie wrzuciliśmy go do artykułu.