Newsy

MISTER GAY 2017 JUŻ POSZUKIWANY

Czas brać się za siebie. Drugi konkurs na najprzystojniejszego geja w kraju przed nami!

„Sukces” to w tym przypadku za małe słowo. W czasach PISowskiej Polski narodzi się konkurs, o którym mówili wszyscy. Pierwszym zwycięzcą tytułu Mister Gay Poland został Andrzej (przeczytacie o Nim tutaj). Tymczasem organizatorzy kują żelazo puki gorące. Rozpoczęli prace nad drugą edycją konkursu. Partnerem głównym jest sieć klubów HaH i z tego powodu wybory regionalne organizowane są w 4 miastach: HaH Poznań, HaH Wrocław, HaH Katowice oraz HaH Sopot.

Andrzej - Mister Gay Poland 2016
Andrzej – Mister Gay Poland 2016

„Andrzej wyjechał na Wybory Mr. Gay Europe do Oslo, gdzie otrzymał tytuł Mr. Gay Europe 2016 Internet Voting, zdobywając w ten sposób tytuł Mistera Publiczności Europy. Teraz pojawia się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla środowiska LGBT w Polsce oraz Europie. Był na okładce magazynu Replika, udzielił wywiadu między innymi dla Gazety Wyborczej. A relacja z Gali Finałowej pokazana została również w programie Dzień Dobry TVN” – podsumowuje Paweł Zabilski, prezes Stowarzyszenia PRO LGBT, które organizuje konkurs.

Andrzej wybory regionalne wygrał w Sopocie, dlatego zgodnie z regulaminem to tam musi się odbyć finał kolejnej edycji.

„Chciałbym, aby Gala Finałowa odbyła się na plaży i żeby była dostępna dla wszystkich ludzi” – snuje plany Paweł Zabilski.

Pierwsze wybory regionalne odbędą się za to w Poznaniu. Zgłoszenia już można wysyłać na adres mistergaypoland@gmail.com. Każde musi zawierać 2 zdjęcia, imię oraz numer telefonu.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie www.mistergaypoland.pl

Polecam także FB konkursu:  www.facebook.com/MisterGayPoland

7


Zdjęcia z galerii Gali Finałowej Mister Gay Poland 2016 z profilu klubu HAH Poznań: https://www.facebook.com/HAHPoznan/photos/?tab=album&album_id=1118610714897561

2 thoughts on “MISTER GAY 2017 JUŻ POSZUKIWANY”

Comments are closed.