Newsy

JAK WZIĄĆ ŚLUB ZA GRANICĄ?, CZYLI ZAOBRĄCZKOWANI JAKUB Z DAWIDEM

Latem tego roku Dawid i Jakub powiedzą sobie TAK w Portugalii. Pierwszego kwietnia, wcale nie dla żartu, wybrali sobie weselne obrączki. A na kanale YT dzielą się też swoją wiedzą o tym, jak wziąć ślub tam, gdzie jest to możliwe 🙂

„W związku z tym, że chcemy w tym roku wziąć ze sobą ślub, a nie jest to decyzja zbyt powszechna dla osób takich jak my w naszym kraju, to chcemy Wam na kolejnych filmikach pokazać drogę do tego ślubu” – mówi Jakub.

Na początek jednak chłopaki zdradzają jak i gdzie się poznali. Dowiadujemy się co nie pasowało w Jakubie Dawidowi i dlaczego Dawid nie wydawał się ideałem dla Jakuba. Kolejne opowieści są już romantyczne…

„Przez pierwsze tygodnie bujaliśmy jak w obłokach, niemal dosłownie. Ponieważ każdy wieczór staraliśmy się spędzać na dachu wieżowca, w którym mieszkałem” – zdarza Dawid.

Jest też tajemnica tego co para wygrała w kolekturze Lotto w Sandomierzu 🙂

Na drugim filmiku Jakub z Dawidem obnażają polską rzeczywistość. Próba zdobycie zaświadczenia o zdolności prawnej zawarcia małżeństwa zagranicą kończy się niczym. Ale chłopaki tłumaczą co można w takiej sytuacji zrobić.

Czekamy na kolejne filmy 🙂


Link do przewodnika Kampanii Przeciw Homofobii: https://www.kph.org.pl/publikacje/KPH_Przewodnik.pdf


OMG!MAG poleca: 

ŚLUB DZIĘKI HEJTEROM