Newsy

„JESTEM GURU GEJÓW” – PISZE O SOBIE DAVEY WAVEY

Youtuber, który bawi i motywuje do ćwiczeń. Oglądało Go ponad 300 milionów ludzi! Ponoć jest guru gejów!

„Davey Wavey to guru gejów i gawędziarz, który zabawia publiczność humorem, seksualnością i sporą dawką gejostwa. Davey wykorzystuje swoją platformę do zajmowania się ważnymi sprawami i głos historiom, które muszą być opowiedziane” – taki opis znajduje się na głównym kanale youtubowym Daveya.

Davey Wavey tak naprawdę ma na imię Jonathan. Zaczął vlogować w 2007 roku. Poruszał głównie tematy LGBT, w tym swojej orientacji. Teraz ma dwa ogólne kanały i specjalny kanał fitnessowy. Widzów przyciąga nie tylko treścią 🙂 często występuje bez koszulki…

GURU GEJÓW

Jestem guru gejów!

Chwali się, że na co dzień obserwują Go fani z ponad 160 krajów świata. Davey jest profesjonalnym trenerem personalnym, co często i gęsto pokazuje na swoich kanałach. Miło się Go ogląda i słucha, a do tego można się czegoś nauczyć. Przygotował kilka serii video-instrukcji jak ćwiczyć i jak schudnąć, a nawet pokazywał jogę bieliźnianą.

„Inaczej niż heterycy, większość z nas nie może zwrócić się do mamy czy taty po nauki o ptaszkach i pszczółkach w gejowskim życiu, o kulturze i seksie” – powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu Compete w 2014 roku.

GURU GEJÓW

Poznajcie kanały Davey’a:

Jeśli interesujesz się fitnessem polecam serię artykułów FITNESS i ZDROWIE na OMG!MAG