Muzyka WyOUTowani

AUSTRALIJCZYK Z RPA PODBIJA USA: TROYE SIVAN

Jest piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem i youtuberem

2Nazywa się Troye Sivan Mellet a urodził się w RPA w 1995 roku. Jego rodzina pochodzi z Australii. Na początku 2016 z utworem YOUTH zaczął podbijać największym muzyczny rynek, czyli USA. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 4 mln ludzi.

 

 

 

 

Teledysk do utworu YOUTH:

Troye tworzy muzykę pop, pisze fajne teksty i nieźle śpiewa. W rodzinnej Australii wygrał kilka konkursów piosenkarskich. W 2007 roku dotarł do ścisłego finału konkursu StarSearch.

W 2009 roku wystąpił w filmie X-Men Origins: Wolverine jako młody James Howlett.

Kiedy miał 15 lat wyznał swojej rodzinie, że jest gejem. Trzy lata później za na swoim kanale YouTube ogłosił to publicznie.3

We wrześniu 2015 roku wydał swój trzeci minialbum zatytułowany Wild. Jego najważniejszym elementem jest wideo-trylogię składająca się z teledysków do piosenek – „Wild”, „Fools” i „Talk Me Down”. Utwory zapowiadały jego debiutancki album zatytułowany Blue Neighbourhood, który ukazał się w grudniu tego samego roku.

Część pierwsza trylogii: WILD

Część druga trylogii: FOOLS

Część trzecia trylogii: TALK ME DOWN – naszym zdaniem najlepsza piosenka 🙂

Utwór Happy Litte Pill – świetny utwór 🙂

Utwór zadebiutował na pierwszym miejscu listy najczęściej kupowanych płyt w serwisie iTunes w ponad 55 krajach na świecie i dotarł do dziesiątego miejsca listy przebojów w Australii.


Strona: http://www.troyesivan.com
Twitter: https://twitter.com/troyesivan
Instargram: https://www.instagram.com/troyesivan
YouTube: https://www.youtube.com/user/TroyeSivan18

5 thoughts on “AUSTRALIJCZYK Z RPA PODBIJA USA: TROYE SIVAN”

 1. Szanowna Redakcjo, co znaczy „podpija” w tytule? Może raczej od kogo podpija. Jak rozumiem, chodziło o podbój. Dlaczego też postanowiliście Państwo każdy wyraz w tytule rozpocząć wielką literą. Jest to błąd językowy. Kibicuję każdej takiej inicjatywie, jak Państwa, ale bardzo uczulam Szanowną Redakcję na błędy językowe. Pozdrawiam.

  1. Dzięki za zwrócenie uwagi na błąd 🙂
   A co do wielkich liter w niektórych tytułach to nie możemy tego zmienić (choć byśmy chcieli), bo nie pozwala na to motyw wordpressa 🙁
   Pozdrawiamy serdecznie

 2. Myślimy też nad pisaniem całych tytułów wielkimi literami… wtedy nie będzie zgrzytu językowego 🙂

 3. No fakt, chłopak ma na prawdę talent. Moim zdaniem najlepszymi jego piosenkami są: „For him” i „Fools” warte uwagi i tekst prawdziwy i wciągający.

  1. Ja najbardziej lubię Happy Litte Pill i Talk Me Down. Ta druga jest najbardziej wzruszająca 🙂

Comments are closed.