Moda i modeling

ANATOMIA MODY ŁUKASZA KULETY

Świat zna Go jako MAOF. Nam zdradził kilka szczegółów swojego blogowania…

2Łukasz Kuleta bloga prowadzi od 2012 roku. Nazwał go jednoznacznie: My Anatomy of Fashion, czyli Moja Anatomia Mody.

Łukasz Kuleta:
„Moda od zawsze była moją pasją. Stała się ona moim hobby, gdy byłem w liceum i zacząłem bardziej zwracać uwagę na swój wizerunek. Do tego stopnia była ona obecna w moim życiu, że postanowiłem się podzielić tą pasją z innymi. Blog to najłatwiejszy sposób na wyrażenie siebie. W dobie social media, poprzez Internet można najłatwiej dotrzeć do innych, a byłem ciekaw czy ludzie podzielą mój entuzjazm do mody i jak zareagują na mój styl”

Teraz ten styl naśladuje wielu polskich facetów. Łukasz pokazuje swoje stylizacje, udziela modowych porad, ale przede wszystkim inspiruje. A swoją wielką przygodę z blogowaniem zaczął po namowie znajomych (SuperG dziękuje znajomym Łukasza).

Łukasz Kuleta:
„Pierwszy wpis dałem 4 lata temu. Wstyd się przyznać, ale w niczym nie przypominał on teraźniejszych wpisów. Zdjęcia były amatorskie, z tego co pamiętam robione w domu, ale i tak spotkały się z ciepłym przyjęciem przez moich znajomych. Tworzyło się go z łatwością, ponieważ początki u mnie są zawsze łatwe – mam dużo weny i kreatywności, które towarzyszą mi gdy zabieram się za nowe zadania”

3MAOF na co dzień jest stylistą i dekoratorem w sklepie polskiej marki z odzieżą ekskluzywną. Idealnie łączy więc pracę z pasją. A na swojej stronie poza pokazywaniem mody, oferuje też wyprzedaże elementów swoich stylizacji. Pamiętajcie więc, kto pierwszy, ten lepszy 🙂

 

SuperG:
Kto do Ciebie pisze i jakie ludzie mają pytania modowe?

Łukasz Kuleta:
„Najczęściej piszą do mnie dziewczyny, które odmieniły styl swoich facetów za pomocą mojego bloga. To bardzo miłe! Jeżeli piszą mężczyźni to szukają porad dotyczących krojów lub kolorów. Najczęstszym problemem jest łączenie fasonów. Tego najczęściej dotyczą pytania. Na bieżąco otrzymuję również dużo pytań zakupowych, czyli gdzie co kupić, co znaleźć i gdzie zamówić by zbudować styl podobny do mojego. Nie brakuje tez pytań o stylizacje i pielęgnację włosów, do której przykuwam dużą wagę”

5SuperG:
A jakie było najdziwniejsze modowe pytanie jakie dostałeś?

Łukasz Kuleta:
„Dawno temu dostałem e-maila z prośbą o poradę, czy skarpetki dobiera się kolorystycznie do bielizny. Myślałem na początku, że to pomyłka i chodzi o buty albo spodnie, ale w odpowiedzi zwrotnej to pytanie zostało powtórzone”.

Strona bloga Łukasza: www.maof.pl
Facebook Łukasza: www.facebook.com/myanatomyoffashion
Instagram Łukasza: www.instagram.com/lukaszkuleta

PS Odpowiedź na pytanie o bieliznę i skarpetki: nie trzeba ich dobierać kolorystycznie 🙂

7

4

Zdjęcia z www i Facebooka Łukasza Kulety.